У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулося урочисте відкриття виставки-конкурсу майстрів народного мистецтва «Свою Україну любіть…», присвяченої Дню народження Т.Г. Шевченка.
Метою виставки є популяризація українського мистецтва і культури, підняття українського духу та збереження традицій. Прикрасою заходу стали власні твори, що продекламували талановита місцева поетеса, членкиня поетичної студії «Калібрі» Валентина Тищенко. В своїх віршах авторка виразила своє патріотичне ставлення до рідної землі. Також цікавою родзинкою виставки стали хореографічні номери у виконанні учнів 1-3 класів Южноукраїнської мистецької школи, клас викладача Анатолія Батрак.
До участі у виставці приймалися роботи, виконані в українському стилі та у різних техніках за видами мистецтва. Участь у конкурсі могли приймати творчі люди, майстри народного мистецтва, віком від 18 років. Кожен з учасників міг продемонструвати свою талановитість та майстерність одразу в різних направленнях мистецтва. У виставці прийняли участь 11 конкурсантів.
В журі були представники різних організацій, з якими співпрацює культурна галузь міста, а саме: Южноукраїнська мистецька школа, Южноукраїнська міська організація ветеранів війни, праці та Збройних Сил організації ветеранів України, творча галерея «Гард» ПК «Енергетик». Експертне журі оцінювало конкурсантів за 10-бальною системою. Члени журі керувалися такими критеріями: відповідність обраній темі; художній рівень та індивідуальність виконання; оригінальність; композиційна досконалість; якість виконання.
За результатами оцінювання робіт переможцями стали:
Гран-прі – Кізенкова Ольга «Ляльки-мотанки», «Корзини ручної роботи»;
І місце – Литвин Валентина «Вишивані картини», «Вироби декоративно-прикладного мистецтва», ;
ІІ місце – Ковальова Вікторія, художні картини «Бузький Гард»;
ІІІ місце – Войнич Тетяна, картина «Україночка» в японському стилі Кінусайга» та серія картин в техніці пастель.
Також приз глядацьких симпатій отримала Марія Ачкасова, з картиною «Українське ДНК».
Переможці були нагороджені грамотами та призами. Виставка триватиме у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею до 20 березня 2023 року.
За довідками з приводу екскурсій звертайтеся за номером телефону (05136) 5-63-71.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/a7088590c0f4f53619d39416927f120b.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/acfa2427735809b6d9e6abaefc80b61c.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/974a4601f3210982725449662199a901.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/84fd2584b67315500ea302f7e8adaa15.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/52a8df139ff9a1600e843351a60b19b1.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/b03a92e3f2290a6570c136bbccd4e2a7.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/bad0ffe938a01cb62bbe52fb97693a75.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/ff2f28dffdad764cf0ad9454b03cfb4f.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/d15e25db11794c25b4e6cb7d5f3d1906.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/1053a77890a1542b7b956ca894c3d3fb.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/3fbb69ff7a40aa4fb5b9ce5ef2731211.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/4d9c50ff0622ab97868c8bd05c2c6443.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/40b5863061b86e87d43f0e05648ccf7d.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/840a54f4e0f8bdd5bef16f89a733b410.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/113ce64a64e33cd8133fb28525218b35.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/b79dc4035a5b1ca22b3ed70aa537ec29.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/5b392b2412394f0a8d9098d2fe1c5611.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/1716be96ced267d8494abf2fa715d1cd.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/a7e8ad67c467b715722e4e183a35f5f5.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/010a26ad6405768aba4be537cae0c210.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/3/14/content/e72a8b333a72441255ad33d815bef325.jpeg)