Южноукраїнський міський історичний музей тісно співпрацює з різними організаціями нашого міста.
На сьогодні музей активно бере участь у спільному проєкті "Town Energy" (головним організатором якого є управління інформації та громадських зв’язків ВП «Південноукраїнська атомна електростанція»), а саме: проводить тематичні екскурсії, квести та вікторини.
Завдяки новим інтерактивним формам роботи, які впроваджують музейні працівники, відвідувачі мають можливість подорожувати у часі та просторі, гортати сторінки історії та занурюватись у коловерть яскравих подій, які вирували сотні років тому та також відбуваються у сучасному суспільстві.
Южноукраїнський міський історичний музей гостинно відчиняє двері для дорослих і дітей, захоплюючи перших цінністю музейних раритетів, других - чарівністю і таємничістю світу старовини.
Запрошуємо усіх охочих до музею за адресою:
вул. Набережна Енергетиків, 12-а, місто Южноукраїнськ,
тел. для довідок: (05136) 5-63-71 (екскурсії проводяться за попереднім записом).
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/3/content/56c27b39cffa3cee5167afb4bd711329.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/3/content/4799a588de6089795a729b04af955e39.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/3/content/2eb611f5ade87f7404e71f3b2ed30288.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/3/content/044b536e53028411c725f1d688142253.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/3/content/6ef9b26cf6f982aee9fbae7e9134e331.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/10/3/content/af272ba32c1f3b5b9b27b24ff4a0270e.jpeg)