Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
22 лютого на базу автотранспортного господарства (АТГ) ВП «Южно-Українська АЕС», яке з початку бойових дій на сході країни допомагає армії, надійшла чергова партія військової техніки та автівок, що потребують капітального ремонту. БТР-70 прибув з Миколаївської 79-ої окремої аеромобільної бригади, а два ЗІЛ-131 і дизельна електростанція ЕСД-10 - з 53-ої окремої механізованої бригади ВСУ.
- Техніка до автотранспортного господарства надійшла з зони проведення АТО в дуже поганому стані, - зазначає директор АТГ ВП ЮУАЕС, виконавчий директор благодійного фонду «Миротворець» Петро Форостяний. - Аби поставити її на колеса, необхідно виконати капітальний ремонт. Це кузовні деталі та агрегати, мости, двигуни, коробки, стартери, радіатори, генератори тощо. Інакше кажучи, почнемо з двигунів, закінчимо фарбуванням. Розбиті машини, що надходять до нас з передової, волонтери та працівники автогосподарства за короткий час роблять придатними для експлуатації у військових умовах.
За словами П. Форостяного, дефіциту в людях, які ремонтують техніку у вільний від роботи час, немає. Основні труднощі в цьому питанні пов’язані з фінансовою складовою. Наприклад, аби відновити БТР, який щойно надійшов, необхідно близько 150 тис. грн. «Багато працівників Южно-Українського енергокомплексу та мешканців міста-супутника АЕС Южноукраїнська надають матеріальну благодійну допомогу фонду «Миротворець». Її левову частку становлять пожертвування колективу автотранспортного господарства, який попри все продовжує допомагати армії і працею, і грошима. Усі ці кошти йдуть лише на відновлення військової техніки», - висловлює слова вдячності всім, хто активно підтримує цю ініціативу, директор АТГ.
Сьогодні на базі автогосподарства ВП ЮУАЕС ремонтуються ще два автомобілі для Миколаївської 79-ої окремої аеромобільної бригади - УАЗ-469 і ГАЗ-66, а також БТР-70 для військової частини 3044 з охорони та оборони об'єктів енергокомплексу. Один УАЗ-469 після півторамісячного відновлення волонтерами повернувся до місця дислокації Морської авіаційної бригади м.Миколаєва. Урочиста передача документів та машини військовим відбулася 24 лютого.
Упродовж 2014-2016 років на базі АТГ було відремонтовано більше 30 одиниць автомобільної та військової техніки, а також понад 140 двигунів, вузлів і агрегатів.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...