Шановні жителі Південноукраїнської міської територіальної громади!
У сучасних умовах стабільна робота енергетичної системи України значною мірою залежить від відповіда...
Res --> 1
Відповідно до розпорядження міського голови від 19.03.2024 №74-р, з 27 березня ККТП "Кобзар" очолить новий директор – ДЕШКО Максим.
У громаді з 2015 року він є підприємцем та будує успішний бізнес, а з 2020 року являється членом виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради.
Короткі відомості з біографії:
З 2014 по 2020 роки здобував вищу освіту за спеціальністю "інженер-механік".
З 2013 по 2021 рік працював на Південноукраїнській АЕС.
З 2015 по 2021 - перебував на посаді начальника збуту та постачання одного з підприємств Южноукраїнська.
У 2015 році започаткував власний бізнес.
На сьогоднішній день активно займається підприємницькою діяльністю, за що у 2021 році отримав нагороду Южноукраїнської міської ради «Кращий підприємець - благодійник року». Крім того, за останні роки неодноразово отримував Подяки Южноукраїнського міського голови за активну участь у житті громади, був нагороджений медаллю за постійну допомогу ЗСУ від благодійної організації міста.
Досвід успішного підприємця неодмінно стане у пригоді на новій посаді.
Новопризначений керманич "Кобзаря" вже має план розвитку підприємства, основними пунктами якого є: розвиток комунального підприємства за новими напрямками, налагодження партнерських стосунків з іншими комунальними підприємствами та установами громади, розширення кордонів обслуговування, запровадження системи доставки та багато іншого. При підтримці міської влади і депутатського корпусу, сподівається всі намічені плани будуть реалізовані.
- У "Кобзарі" вже є злагоджений колектив, який тривалий час успішно працює над його розвитком, але вважаю, що асортимент потрібно розширювати, класифікувати товари, запровадити гнучку систему знижок. Я не можу сказати про всі плани,для цього потрібно більш детально ознайомитись з фінансовою діяльністю підприємства, але впевнений, що підприємство зміниться і покаже кращі результати. - розповідав Максим ДЕШКО.

У сучасних умовах стабільна робота енергетичної системи України значною мірою залежить від відповіда...
У зв’язку з застосуванням графіків відключення електроенергії та у разі знеструмлення одночасн...
У зв’язку з аварійними роботами по вул. Набережній Енергетиків, 23 буде відключено гаряч...
Протягом 2025 року силами КП ТВКГ ПМР здійснено значний обсяг аварійно-відновлювальних робіт на мере...
КП ТВКГ ПМР інформує щодо ситуації, яка склалася на ділянці мереж ГВП за адресою вул. Миру, 8, що за...
На балансі комунального підприємства «Служба комунального господарства» Південноукраїнсь...
В реагування на численні звернення громадян, комунальне підприємство «Служба комунального госп...
У зв’язку з можливими відключеннями енергопостачання на ТРП міста можлива нестабільна робот...
Згідно з розпорядженням міського голови від 15.10.2025 р. № 255-р з 17.10.2025р. розпочато подачу те...
Комунальне підприємство «Служба комунального господарства» Південноукраїнської міської р...