![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Що за диво-гра така?
Ні рухлива, ні в слова!
Розвиває посидючість,
Волю, логіку, рішучість?
Це не шахи, це не шашки,
Як же зветься гра ? П’ятнашки!!!
15 грудня 2021 року на базі комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» відбувся фінал міського турніру гри з П’ятнашок, який є першою ланкою Южноукраїнського альянсу спідкубінгу. Змагання проводилися з метою розвитку просторового і логічного мислення, моторики, пам’яті, швидкості реакції, інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку.
У фіналі турніру взяли участь переможці півфінальних ігор із закладів дошкільної освіти міста. До «Гармонії» на цікаві змагання завітали дошкільнята: Ткаченко Матвій із ЗДО №2 «Ромашка», Мягков Владислав ЗДО №3 «Веселка», Демченко Софія ЗДО № 6 «Світлячок», Бакунець Вероніка ЗДО № 8 «Казка», Дмитряков Микита КЗ ЦРД «Гармонія».
Дійство відбувалося за ігровим сюжетом. Напередодні новорічних свят на турнір до дітей завітав Сніговичок. Весело, бадьоро та доброзичливо казковий герой заохочував дітей до гри «П’ятнашки».
Переможцем став талановитий вихованець ЗДО №2 Ткаченко Матвій. Середній арифметичний результат Матвія за три спроби склав 31,6 секунд. Усіх учасників міського турніру «П’ятнашки -2021» було нагороджено дипломами, подарунками, вимпелами, сувенірними магнітами. Переможець отримав цінний подарунок від Южноукраїнського альянсу спідкубінгу - портативну USB-колонку, грамоту, плакидку та стрічку чемпіона. Постійним спонсором міського турніру є Южноукраїнський міський благодійний фонд «Родина».
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...
5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...
31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...
Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...
27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...
20 травня відбулася нарада міського голови Валерія Онуфрієнка з керівниками ліцеїв м. Южноукраїнська...
Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведе...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...