24 вересня працівники музею провели туристичний квест-маршрут «Історичними стежками міста» до Всесвітнього дня туризму.
У заході взяли участь діти шкільного віку.
Учасники квесту виконували різні завдання, а наприкінці склали девіз козаків та отримали солодкі призи.
Цього року ми відзначаємо день туризму в умовах повномасштабної збройної агресії росії проти України. Це свято в Україні почали відзначати в 1998 році.
Наш край багатий безліччю унікальних локацій, які можуть відвідати громадяни України та іноземці. Завдяки Всесвітньому дню туризму кожна людина, яка будь-яким чином пов’язана з подорожами, може приурочити до цієї дати черговий незабутній уік-енд.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/27/content/5d4d72536d9cec428852218ea454ecb2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/27/content/c44d207f2fcd737d88bcfc411f932dd2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/27/content/ae38d50a30071a90871bbd937dbd5499.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/27/content/ca43a68a4cbafa8049ca9746eeace353.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/27/content/b42f0c02b9ac5109485e200c090617d2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/27/content/13c0a58fffff513209229a763e0bf53d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/27/content/610d73ebefcd8e0c3111d44f3c7caa73.jpeg)