Літні канікули — найулюбленіша пора усіх дітлахів. Прекрасний час, коли можна не вставати кожного ранку до школи, не потрібно вчити уроки, а найважливіше — можна відпочивати, розважатися, гратися з друзями.
24 липня до Южноукраїнського міського історичного музею завітали активні мандрівники-Криворізька школа-інтернат №9 та Черкаський гурток «Джура», які дуже люблять весело і корисно проводити свій вільний час.
Цього разу малеча відправилися цікавою пізнавальною подорожжю у незвіданий світ Бузького Гарду, познайомилися з археологічними знахідками, історичним минулим Миколаївщини, її флорою та фауною. Директор музею розповіла не тільки про минуле Южноукраїнська, але і про сьогодення нашого міста. Діти відвідали окремі експозиції – «1418 днів подвигу та слави», «Цей одвічний біль Афганістану», «Моє місто-Южноукраїнськ» та «Герої не вмирають».
Протягом екскурсії дітлахи проявляли активність та ділилися враженнями від побаченого, а також отримали багато яскравих емоцій, нової інформації у невимушеній атмосфері.
Запрошуємо гостей та жителів нашого міста здійснити захоплюючу історичну мандрівку в минуле!
![](https://picua.org/images/2019/07/24/0f5f6f0019ac67276b4d536bc1899828.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/07/24/0f5f6f0019ac67276b4d536bc1899828.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/07/24/350c17ebf6e35fe70305980d099657ef.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/07/24/b8141f98164992f75e2de902dd45ddaa.jpg)