
У центрі уваги – комфорт школярів
3 липня 2025 року у виконавчому комітеті Південноукраїнської міської ради відбулося робоче засідання...
Res --> 1
19 червня відбулось виїзне засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Начальників управлінь і відділів освіти з усієї області гостинно приймала Снігурівка. В ході колегії були розглянуті питання реформування освіти, які мають бути вирішені найближчим часом, а саме:
- створення нового освітнього простору;
- створення умов для інклюзивної освіти;
- укріплення матеріально-технічної бази закладів освіти;
- підготовка закладів до нового навчального року, опалювального періоду, роботи в осінньо-зимовий період;
- виконання вимог Правил протипожежної безпеки;
- реалізація державної субвенції в найкоротші терміни.
Під час роботи колегії були розглянуті і інші робочі питання.
Червоною лінією через увесь зміст доповіді директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Удовиченко О.О. проходила орієнтація на необхідність нового переосмислення місії керівника, вчителя в новій українській школі і це повинні відчути діти і батьки вже з 1-го вересня.
Була звернута увага на виконання вимог Міністерства освіти і науки України та заходів затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації в рамках Року освіти.
А практична частина колегії була зорієнтована на створення нового освітнього простору. До уваги присутніх був представлений Євтенівський навчально-виховний комплекс. Освітяни області впевнились, що Снігурівка активно крокує в напрямку реалізації поставлених завдань.
В найближчих планах департаменту освіти і науки облдержадміністрації провести серію таких виїзних колегій, з метою ознайомлення на практиці з процесами які відбуваються на місцях в рамках реформування галузі, в т.ч. і в місті Южноукраїнську.
3 липня 2025 року у виконавчому комітеті Південноукраїнської міської ради відбулося робоче засідання...
Під гаслом “Грай, співай, відпочивай”працював останній тиждень п...
Швидко спливає час... Ось і промайнув третій тиждень перебування дітлахів міста у таборі “Коти...
З 9 по 14 червня 2025 року в місті Рівне проходять змагання з баскетболу серед команд 9–...
Ось і підійшов до завершення другий тиждень у таборі “Котигорошко”. Цей тиждень дивував...
Кожен день у таборі розпочинався музичною веселою зарядкою та табірною лінійкою. Н...
02 червня 2025 року Південноукраїнський ліцей №1 імені Захисників Вітчизни гостинно зустрів дітей в...
У п’ятницю, 23 травня 2025 року, управління освіти імені Бориса Грінченка в обласному центрі о...
У вівторок, 20 травня 2025 року, представники освітянської галузі Южноукраїнської міської територіал...
20.05.2025 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Пів...