Творча магія в кожній деталі: День творчості у Костянтинівському клубі
18 квітня у Костянтинівському селищному клубі панувала справжня творча атмосфера. До Дня творчост...
Res --> 1
В рамках відзначення 75-ї річниці визволення Миколаївської області від нацистських загарбників у міській бібліотеці для дітей було проведено годину шани «Так чиїх же батьків ми діти?».
На цей захід бібліотекарі запросили Громенка В'ячеслава Сидоровича, який нагадав учасникам заходу, учням 8-Г класу ЮЗШ № 3, про ті страшні часи війни, про подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі. Він наголосив, що перемога дісталася нам дуже дорогою ціною і ми повинні вшановувати пам’ять загиблих визволителів.
В'ячеслав Сидорович закликав всіх присутніх дорослих виховувати у дітей любов і повагу до історії країни, рідного міста, учасників бойових дій та формувати почуття гідності, доброти, милосердя.
Учням було цікаво дізнатися про запеклі бої за визволення території Миколаївської області.
Майже три довгі роки місто Миколаїв було окуповано фашистськими військами. За цей час на території Миколаївщини фашистами спалено сотні населених пунктів, зруйновано багато заводів, підприємств, житлових будинків, історичних пам'ятників.
За мужність та відвагу, виявлену в боях за Миколаївщину, десяткам тисяч воїнів були вручені ордени та медалі. Тому про це повинні знати навіть найменьші громодяни нашого міста, нашої країни.
Солдатський подвиг в роки Другої світової війни в пам’яті поколінь буде жити вічно.






18 квітня у Костянтинівському селищному клубі панувала справжня творча атмосфера. До Дня творчост...
Напередодні Міжнародного дня кави у Панкратівському сільському клубі відбувся арт-майстер-клас...
Щорічно 18 квітня відзначається День памʼяток культури та історії України. З метою належно...
14 квітня відбулася нарада щодо відзначення Дня міста під головуванням міського голови Валерія Онуфр...
Напередодні Великодня в Іванівському сільському клубі відбувся святковий майстер-клас із виготовленн...
Іноді достатньо одного дня, однієї правильної дії, щоб побачити, як змінюється місто. 8 квітня в...
Учасниці любительського об’єднання «Паняночка» Іванівського сільського клубу відзн...
У Південноукраїнську відбувся благодійний Великодній ярмарок, метою якого став збір коштів на підтри...
3 квітня в Південноукраїнському міському історичному музеї відбувся тренінг з ораторського мистецтва...
У Панкратівському сільському клубі відбулася зустріч любительського об'єднання «Ягідка&raq...