Вже стало доброю традицією тематично прикрашати територію Южноукраїнського міського історичного музею. От і сьогодні до нас завітали давні знайомі, вихованці студії декоративно-прикладного мистецтва «Декор» ПК «Енергетик» та діти воїнів загиблих під час антитерористичної операції на сході України. Дітлахи віком від 7 до 12 років казково прикрасили ялинки біля музею до Дня святого Миколая та створили передсвятковий настрій. А Миколай, в свою чергу, не минув музей, а завчасно залишив для малечі солодощі. Діти, отримавши солодку винагороду, пообіцяли бути чемними і слухняними.
Пропонуємо вашій увазі відеозвіт з проведеної роботи. Усі присутні на заході дотримувались соціальної дистанції та були в захисних масках.
Бажаємо всім, щоб Святий Миколай не пройшов повз ваш будинок, а наповнив його щастям, теплотою та любов’ю!
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/16/content/2410c6bbc1fc2c4ffdfa9c9ae1b8219d.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/16/content/a3ec18ffb03bed0a91c0f8ad5d83afec.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/16/content/adc5b9bf25eafda23758d4883a88d288.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2020/12/16/content/db39e1bc66242e09168d0406226be857.jpeg)