![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Студенти Університету третього віку комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» 29 жовтня 2019 року побували на цікавій екскурсії у с.Воєводське Арбузинського району на СТОВ «Промінь», яке є одним із найкращих виробників молока в Україні. Засновником даного виробництва є Остапенко Олександр Миколайович, який доклав максимум зусиль для розвитку підприємства.
Відвідувачам провів змістовну екскурсію співробітник підприємства, який на всі питання студентів надавав вичерпані відповіді.
Перше, куди слухачі Університету потрапили, ввійшовши на територію ферми, був «дитячий садок», повністю заставлений маленькими білими ошатними будиночками , але живуть у них не діти, а телята.
Слухачі Університету відвідали родильну залу та ознайомились з комфортним та професійно обладнаним місцем. Далі пройшли до найцікавішого в доїльну залу, обладнану установкою на 40 місць типу «карусель» італійської фірми Milkline, яка працює з 2007 р. і не має аналогів на Україні.
Далі слухачів ознайомили з процесом охолодження молока, яке надходить відразу до спеціалізованого автомобіля із температурою 2 °С для подальшої реалізації на різні підприємства України.
Сьогодні у господарстві діє так звана система диктатури технологій. Іншими словами, для кожного виробничого процесу розроблено певну технологію, яку в жодному разі неприпустимо порушувати.
Таку систему управління у господарстві запозичили в американців, саме у ній, пояснюють, і криється секрет успіху.
Щиро дякуємо керівництву підприємства СТОВ «Промінь» Остапенко Олександру Миколайовичу та всій команді за гостинність та можливість відвідання екскурсії.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...