Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
4 березня учні загальноосвітніх шкіл сіл Козубівка та Прибужжя Доманівського району відвідали Южно-Український енергокомплекс. Візит пройшов у рамках програми профорієнтаційних занять для старшокласників населених пунктів, що входять до зони спостереження ЮУАЕС.
Відвідини енергокомплексу розпочалися з ознайомлювальної екскурсії об'єктами підприємства, яка включала огляд Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС, а також візит на повномасштабний тренажер Южно-Української АЕС. У інформаційному центрі атомної станції фахівці відділу роботи з громадськістю та засобами масової інформації за допомогою спеціальних макетів продемонстрували майбутнім абітурієнтам принципи роботи основного обладнання підприємства.
Під час лекції старшокласникам були представлені затребувані в атомній галузі спеціальності та перелік вишів, де можна отримати профільну освіту. Ішла мова й про тристоронні договори цільової підготовки молодих фахівців для Южно-Українського енергокомплексу. Укладання такого договору та дотримання його умов гарантує молодим людям працевлаштування на атомну станцію.
«Ще 35 старшокласників регіону познайомились із нашим підприємством, - коментує візит школярів інженер групи зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Олександр Рудоман. – Можливо, після змістовних екскурсії та лекції хтось із них задумається над професію атомника. На старті життєвого шляху головне – зробити правильний вибір. Та не менш важливо на власні очі побачити об’єкти енергокомплексу, переконатись у їх безпечній і надійній роботі. Саме це є запорукою об’єктивного ставлення до підприємства та атомної галузі в цілому».
Цілком згодна з ним вчитель Прибузької загальноосвітньої школи Ольга Бабак: «Переконана, що такі візити дуже корисні. Приїжджаючи сюди, наші вихованці мають змогу почерпнути більше інформації. І це набагато дієвіше в порівнянні з тією профорієнтаційною роботою, яку ми проводимо в школі».
З початку навчального року в рамках циклу занять з професійної орієнтації ВП ЮУАЕС вже відвідали старшокласники населених пунктів 30-кілометрової зони атомної станції Арбузинського, Братського, Доманівського та Вознесенського районів. До кінця квітня до цього переліку приєднаються школярі Первомайського району та міста Южноукраїнськ.
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...