![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
З 16 по 18 лютого особовий склад взводу спеціального призначення військової частини 3044, який охороняє Южно-Українську АЕС, провів спільний польовий вихід із спецпризначенцями в/ч 3039. Заняття пройшло на базі навчального центру військової частини 3039 (смт Ольшанське, Миколаївська обл.).
Протягом трьох днів військовослужбовці виконували вправи бойових стрільб з БТР-70, а також з різних видів озброєння та відпрацьовували тактичні дії під час злагодження підрозділів, як в обороні, так і в наступі. Зокрема, вихід в район зосередження, розгортання табору, проведення рекогносцировки рубежів, їх заняття-залишення, вибір та підготовка вогневих позицій.
Під час навчань відпрацьовувалися індивідуальні та групові вправи з порядку дій на бойових машинах з озброєнням та приладами в умовах обмеженої видимості. Також під керівництвом досвідчених інструкторів були проведені заняття з тактичної медицини, військово-інженерної підготовки та військової топографії. Екіпажі БТР вдосконалювали практичні навички з водіння та стрільби пересіченою місцевістю як вдень, так і вночі.
Спецпризначенці навчалися порядку зупинки та знешкодження противника під час слідування їх на марші. Гранатометники відпрацьовували вправи зі стрільби з гранатомету РПГ-7В. За словами заступника командира військової частини 3044 підполковника Костянтина Кабанова, досвід, який військовослужбовці взводів спеціального призначення отримують під час проведення спільних навчань, дозволяє підвищувати польову виучку, злагодженість особового складу під час дій у різних обставинах, а також удосконалювати індивідуальні якості та навички в умовах, максимально наближених до бойових дій.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...