12 лютого Южноукраїнський міський історичний музей оголосив війну зимі! Єдиний спосіб розтопити кригу, перемогти авітаміноз та ГРИП – закохатись! Адже в музеї можна закохатися в гарного хлопця, веселу дівчину, старовинний артефакт та прекрасну картину. В музеї можна просто помріяти, знайти кохання, друзів та корисні знайомства і провести весело час.
Тож, напередодні Дня закоханих працівники музею запросили студентів ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» на незвичайне музейне побачення в стилі Speed dating.
Speed dating або експрес побачення – формат, запозичений у популярних в Європі і Америці вечірок. В нашому музеї він трансформувався у зустріч ліцеїстів з амбітною, цілеспрямованою та талановитою молоддю нашого міста – Завадою Ольгою, Антоненко Ганною та Полишвайко Данилом.
Доречно сказати, що молоді дуже сподобалася така форма зустрічей, яка стирає межі, надає можливість комфортного та невимушеного спілкування.
В епоху високих технологій люди багато часу проводять за комп’ютером. Вони все більше віддають перевагу спілкуванню в мережах, але це не завжди зближує. Мета зустрічей – відновити спрагу до живого спілкування, познайомитись із цікавими людьми, а також удосконалити свої навички комунікації.
Наостанок, всі присутні обмінялися «валентинками» з номерами телефонів.
![](https://picua.org/images/2020/02/13/4e990697debfd445d27e07d8561648bf.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/13/46a3eaac5bbd16fbf820c9f2caf4ab5e.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/13/29f3654a7d8da5808505f0d2abd48453.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/13/25883d3c091c36fe4ebaa017748a3e82.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/13/82493fbc9ade0c9b0732b29837d3c568.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/13/f8ebc2f0358871c9e507d405f5f2a658.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/02/13/5cb8277b9b5a601dc36f0543f0b41fae.jpg)