![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/19e3ff953d3d623b3ed9256de123a711.jpeg)
Про погіршення погодних умов (штормове попередження)
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
Res --> 1
На період дії правового режиму воєнного стану населенню заборонено відвідування лісопаркової (рекреаційної) та берегової зони водних об‘єктів на адміністративній території Южноукраїнської міської територіальної громади, включаючи угіддя Національного природного парку «Бузький Гард» та території міського пляжу.
Але, не зважаючи на ці обставини, рятувальний пост управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южнокраїнської міської ради продовжує працювати на міському пляжі, а матроси-рятувальники – виконувати свої службові повноваження щодо забезпечення безпечного відпочинку на воді.
Відповідно до наказу МВС України від 10.04.2017 № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» матроси – рятувальники щорічно проходять підготовку за програмою «Плавець-рятувальник» та отримують відповідне посвідчення державного зразку.
Так, 04.04.2022 року матроси-рятувальники рятувального поста на міському пляжі склали заліки з наступних навчальних програм: спасіння людей на воді із застосуванням рятувальних засобів; надання домедичної допомоги потерпілим (проведення серцево-легеневої реанімації, зупинення кровотечі та проведення реанімаційних заходів постраждалим у воді).
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міс...
11 липня по області та м. Южноукраїнськ надзвичайна пожежна небезпека (5 клас). Вдень 11 липня по...
Через поширення на територію України тропічного повітря з північних районів Африки 8-15 липня у Южно...
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської мі...
12-13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада взяла участь у проведенні спільни...
Міський пляж на сьогоднішній день є єдиним місцем для відпочинку жителів громади на воді, а у спекот...
Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...
Відкривається купальний сезон на южноукраїнському міському пляжі на річці Південний Буг. Він розпочн...
На теперішній час наша громада знаходиться в межах встановлених граничних лімітів споживання електро...