Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Шановні жителі громади!
AA

Шановні жителі громади!

Від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України, державою було запроваджено заборону припинення постачання житлово-комунальних послуг, зокрема електричної енергії за несплату рахунків.

Водночас Кабінетом Міністрів України 29.12.2023 року було ухвалено постанову №1405, якою внесено зміни до постанови КМУ від 05.03.2022 року №206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» та скасовано мораторій на припинення постачання електричної енергії.

Згідно із зазначеними змінами, заборона на припинення електропостачання побутовим споживачам та колективним побутовим споживачам, за наявності заборгованості за особовим рахунком, продовжує діяти лише для тих територіальних громад, що розташовані на територіях, на яких ведуться бойові дії або територіях, тимчасово окупованих російською федерацією, відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 22.12.2022 №309 (із змінами).

Доводимо до вашого відома, що на території нашої територіальної громади постачальник має право ініціювати заходи з припинення постачання електричної енергії у разі наявності заборгованості за спожиту електричну енергію відповідно до процедури, передбаченої Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312 (із змінами та доповненнями).

Для уникнення відключення помешкання від електроживлення, споживачі, які мають заборгованість за спожиту електричну енергію, що була накопичена за період дії воєнного стану, необхідно в найкоротший термін погасити існуючу заборгованість або оформити графіки погашення заборгованості.

Читайте також

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з аварійними роботами по вул. Набережній Енергетиків, 23 буде відключено  гаряч...

КП ТВКГ інформує

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

Протягом 2025 року силами КП ТВКГ ПМР здійснено значний обсяг аварійно-відновлювальних робіт на мере...

КП ТВКГ ПМР інформує щодо ситуації, яка склалася на ділянці мереж ГВП за адресою вул. Миру, 8

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

КП ТВКГ ПМР інформує щодо ситуації, яка склалася на ділянці мереж ГВП за адресою вул. Миру, 8, що за...

Шановні жителі міста! 

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з можливими відключеннями енергопостачання на ТРП міста можлива нестабільна робот...

КП СКГ запрошує на роботу

Комунальне підприємство "Служба комунального господарства" Південноукраїнської міської ради

Комунальне підприємство «Служба комунального господарства» Південноукраїнської міської р...