![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/19e3ff953d3d623b3ed9256de123a711.jpeg)
Про погіршення погодних умов (штормове попередження)
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
Res --> 1
Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Миколаївської області встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого забороняється:
1) перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
4) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Зазначені обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
5) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу;
6) діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, у яких:
не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;
не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками або респіраторами, та не здійснюється належний контроль за їх використанням;
здійснюється обслуговування покупців без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, за винятком обслуговування за межами будівлі суб’єкта господарювання (через вікна видачі, тераси тощо);
За порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами встановлено адміністративну відповідальність, що передбачає покарання у вигляді штрафу від 17000 грн до 34000 грн., або кримінальну відповідальність.
Закликаємо жителів та гостей міста неухильно виконувати карантинні заходи, дотримуватись правил особистої безпеки та гігієни з метою запобігання поширення на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19 та уникнення введення на території міста жорстких карантинних заходів! Лише від вашого ставлення до виконання карантинних заходів залежить рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в місті!
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міс...
11 липня по області та м. Южноукраїнськ надзвичайна пожежна небезпека (5 клас). Вдень 11 липня по...
Через поширення на територію України тропічного повітря з північних районів Африки 8-15 липня у Южно...
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської мі...
12-13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада взяла участь у проведенні спільни...
Міський пляж на сьогоднішній день є єдиним місцем для відпочинку жителів громади на воді, а у спекот...
Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...
Відкривається купальний сезон на южноукраїнському міському пляжі на річці Південний Буг. Він розпочн...
На теперішній час наша громада знаходиться в межах встановлених граничних лімітів споживання електро...