До відома підприємців, підприємств та організацій
Відповідно до рішень Ради національної безпеки і оборони України від «Про застосування пе...
Res --> 1
Станом на 1 травня кількість захворівших на COVID-19 в місті Южноукраїнську становить 15 осіб, в тому числі за останню добу було встановлено 11 нових випадків захворювання та до 60 контактних осіб.
При цьому, на вулицях міста, дитячих майданчиках збільшилась кількість людей, в тому числі з дітьми, які не дотримуються карантинних заходів.
Під час рейду 1 травня за участю представників органів місцевого самоврядування та поліції в крупних мережевих об’єктах торгівлі «Сільпо», АТБ та магазині «Ліза» зафіксовані порушення карантинних заходів: не контролюється одночасна кількість відвідувачів магазинів, не робиться скринінг температури тіла людей на вході в магазин, не дотримується соціальна дистанція між покупцями тощо.
Адміністрацію об’єктів торгівлі попереджено, що у разі, якщо ситуація щодо дотримання карантинних заходів не покращиться, буде ставитись питання щодо їх закриття.
Є дозвіл Кабінету Міністрів України і з 1 травня в місті почали працювати продовольчі ринки. Контроль за дотриманням карантинних обмежувальних заходів на ринках, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря, здійснюють представники держпродспоживслужби. У разі виявлення порушень, ринки будуть закриті.
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Відповідно до рішень Ради національної безпеки і оборони України від «Про застосування пе...
Уряд запустив додатковий інструмент підтримки бізнесу під час надзвичайної ситуації в енергетиці &la...
Конкурс створений у 2019 році за ініціативи комітету бізнес-леді франко-української торгово-промисло...
Допомога ФОП 2-3 групи від 7 500 до 15 000 грн. на енергостійкість. Підприємці із соціально важ...
Мінекономіки у співпраці з ПРООН, Громадською організацією «Центр «Соціальна дія»...
Відповідно до рішень Ради національної безпеки і оборони України від «Про застосування пе...
27 січня 2026 року разом із Міжнародною неурядовою організацією «Центр з питань захисту цивіль...
З метою забезпечення населення необхідними товарами, послугами та паливно-енергетичними ресурсами пі...
З метою підтримки роботодавців в умовах кадрового дефіциту запрошуємо суб’єктів господарювання...
Запрошуємо власників і власниць малого та середнього бізнесу поділитися досвідом у короткому опитува...