Правила етичної поведінки публічних службовців
Публічні службовці під час виконання своїх посадових обов’язків мають дотримуватися правил ети...
Res --> 1
Южноукраїнський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області повідомляє, що з 05.10.2016 набирає чинності Закон України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII .
Відповідно до вимог частини 2 статті 26 Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII при подачі заяви про примусове виконання рішення стягував додає квитанцію про сплату авансового внеску в розмірі двох відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати, а за рішеннями немайнового характеру – у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржник – фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника – юридичної особи.
Від сплати авансового внеску звільняються стягувані за рішеннями про стягнення заробітної плати, поновлення на роботі та за іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин; обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг; відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також смертю фізичної особи; стягнення аліментів; відшкодування майнової та/або моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення кримінального правопорушення. Від сплати авансового внеску також звільняються державні органи, інваліди війни, інваліди І та ІІ груп, громадяни віднесені до категорії 1 та 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у разі їх звернення до органів державної виконавчої служби.

Публічні службовці під час виконання своїх посадових обов’язків мають дотримуватися правил ети...
У зв’язку з безпековою ситуацією, а також ускладненим рухом на нещодавно ураженій ворогом фаст...
Інформація щодо потреби в підвищенні кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядуван...
Якщо ви бажаєте стати присяжним і відповідаєте вимогам Закону України «Про судоустрій і статус...
Із 8 грудня 2025 року Державна служба статистики України відновлює проведення вибіркових обстежень н...
Південноукраїнська міська рада інформує мешканців про зміну офіційної назви нашої територіальної гро...
Органи державної статистики у грудні поточного року відновлюють проведення вибіркових обстежень домо...
В Україні реалізується інформаційна кампанія Tryangle (Трикутник критичного мислення), спрямована на...
Дні стають холоднішими, ночі довшими, і чимало вуличних тварин шукають теплі та затишні місця, щоб з...
Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного майна», наказом Фонду дер...