Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я!
AA

Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я!

За тиждень після Різдва Христового в Україні святкують Щедрий вечір, або як його ще називають – Свято Меланії. Любителі давніх традицій цього дня переодягаються в костюми різних героїв і вітають всіх, хто трапиться на шляху.

Южноукраїнський виконавчий комітет, у п’ятницю, 13 січня  теж навідали щедрувальники. Спочатку зі святами Меланії та Василя вітали відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг  КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади. Люди досить поважного віку вразили своєю енергійністю, завзятістю, бадьорістю духу.

Скоро на зміну одним з’явились інші щедрувальники: аматори Костянтинівського селищного будинку культури. Їх виступ нагадував справжній вертеп: яскраві костюми, цікаві та традиційні до цього свята герої, пісні й побажання.

Колектив виконавчого комітету щиро дякував за візит, і звісно, відпустив таких приємних, веселих  гостей не з пустими руками.

 

Читайте також

«Сила нації – сила держави»: у Панкратівському сільському клубі відзначили День Української Державності

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

З нагоди Дня Української Державності у Панкратівському сільському клубі відбувся патріотичний захід...

Кіноперегляд у дружньому колі

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

  На прохання дітей у Панкратівському сільському клубі відбувся перегляд захопливого анімаці...

В Іванівському сільському клубі відбулися урочистості присвячені 30-й річниці Дня Конституції України

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

Захід став нагодою ще раз відчути гордість за свою країну, її незламний народ і висловити вдячність...