![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Понад п’ять діб поспіль рятувальники Южноукраїнська працювали у цілодобовому режимі, аби якомога швидше надати допомогу громадянам, що опинилися у сніговому полоні.
Підрозділи Першого Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надавали допомогу в ліквідації наслідків негоди на автошляху «Ульянівка-Миколаїв». Із залученням техніки високої прохідності, силами та засобами 1-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області проводилася розчистка доріг від снігових заметів.
18 січня о 8.15 на пункт зв’язку 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що два автомобілі потрапили у снігову пастку, водії чекають на допомогу. Особовий склад караулу, за допомогою троса, витягнув із заметів автомобіль Мersedes-Benz Vito та автомобіль Тоyota Venza
19 січня о 2:30 на пункт зв’язку 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в селі Бузьке Арбузинського району у чоловіка відкрилася шлунково-кишкова кровотеча. Проїхали автомобілем АЦ-40/131/137А за трактором Т-150, який було виділено начальником зміни ЮУ АЕС для розчистки дороги до села. Забрали хвору людину та доставили до приймального відділення СМСЧ №2 (госпіталізовано до реанімаційного відділення).
20 січня о 20.15 на пункт зв’язку 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в районі автомобільних гаражів «Автомобіліст», автомобіль «Ford Tranzit» потрапив до снігової пастки. Особовий склад караулу, за допомогою троса, витягнув з кювету автомобіль.
Р.В. Цушко,
начальник Южноукраїнського міського сектору ГУ ДСНС
у Миколаївській області, підполковник служби цивільного захисту
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...