![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/b83847f9725569df9043a593cb9e9d0d.jpeg)
Міський голова провів особистий прийом громадян в селі Іванівка
Міський голова у п’ятницю провів особистий прийом громадян в селі Іванівка за участі старости...
Res -->
Минулого тижня в Миколаєві відбувся Четвертий очний навчально-інформаційний захід "Громади - ветеранам". Він є частиною проєкту “Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад - до ефективної національної політики”, що реалізується Всеукраїнською асоціацією громад за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження” у партнерстві з ГО “Простір можливостей”. В заході взяли участь лідери та фахівці органів місцевого самоврядування Київської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської та Одеської областей. Наше місто представляли міський голова Валерій Онуфрієнко та депутат міської ради Анастасія Палько.
Перед учасниками з доповідями виступали керівник проєкту, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад Іван Слободяник, заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір, в.о. директора Департаменту формування системи переходу Міністерства у справах ветеранів України Альона Скорзова, голова правління ГО «Простір можливостей», екс міністерка у справах ветеранів у 2019-2020 роках Оксана Коляда, директор з розвитку Всеукраїнської асоціації громад, координатор Проєкту Ігор Абрам’юк.
Одна із головних цілей заходу – почути про проблеми та потреби громад безпосередньо від фахівців органів місцевого самоврядування та лідерів громад, налагодити прямий діалог місцевого самоврядування з владою, експертною та ветеранською спільнотою.
Обговорювалися такі питання:
Також для представників територіальних громад протягом двох днів були проведені тренінги з таких тем, як повноваження фахівця із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, специфіка роботи з окремими цільовими групами (ветерани, члени родин, родини зниклих безвісти і полонених, родини загиблих), значимість програми поваги, подяки та вшанування, взаємодія з бізнесом та роботодавцями та інше.
За інформацією Миколаївської міської ради
Міський голова у п’ятницю провів особистий прийом громадян в селі Іванівка за участі старости...
Сьогодні у залі засідань виконавчого комітету відбулася напружена та бурхлива зустріч 20-ти жит...
12.07.2024 о 15:00 в с.Іванівка за адресою: в.Шкільна, 2 (колишня сільська рада) відбуд...
12.07.2024 о 10:30 в с.Іванівка за адресою: в.Шкільна, 2 (колишня сільська рада) відбудеться виїз...
В четвер, 11 липня 2024 року, з 14:00 буде проводити особистий прийом громадян...
Міський голова Валерій Онуфрієнко провів виїзний особистий прийом у селі Панкратове. С жителями села...
03.07.2024 о 14:00 в с.Панкратове в приміщенні ФАПу (медпункт) за адресою: вул. Вишнева, 37...
Проблемні питання селища обговорили жителі Костянтинівки з міським головою Валерієм Онуфрієнком у п&...
В п'ятницю, 10 травня 2024 року, о 16:00 відбудеться зустріч міського голови Валерія Вас...
В четвер, 09 травня 2024 року, з 14:00 буде проводити особистий прийом громадян...