![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
27 лютого 2019 року студенти факультету «Основи комп’ютерної грамотності» в рамках університету третього віку при комунальному закладі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» відвідали чергове заняття.
У зв’язку з великим попитом на навчання, факультет «Основи комп’ютерної грамотності» було організовано дві групи студентів. Щоразу вони отримують нові знання, разом з тим це досвід, який вони втілять у своєму повсякденному житті.
За час навчання слухачі познайомилися з основами роботи ПК, з різноманітними програмами, за допомогою яких, можна створювати документи чи презентації, відправляти листівки через електронну пошту.
Самою цікавою темою в навчанні стало освоєння мережі Internet, що дає можливість поринути у всі простори світу крізь монітор. Слухачі створюють свою особисту поштову скриньку, реєструються в соціальних мережах, де мають змогу спілкуватися з друзями та рідними.
Отже, життя сучасних пенсіонерів набуває нового змісту, відкриваються нові можливості. Це розвіює стереотип, що пенсіонерів нічого не цікавить в житті – адже для них є можливість вивчати ключову річ сучасного світу – комп’ютер.
Пропонуємо усім охочим записатися до університету на наступний навчальний рік. Формування груп здійснюється за списками громадян, що виявили бажання одержувати цю послугу.
Запис здійснюється у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги за телефоном 5-55-37 або за адресою: бульвар Цвіточний, 4, каб.№3.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...