Відбулося заняття для слухачів Університету третього віку факультету "Соціально-правовий" селища Костянтинівка
Чергове заняття для слухачів Університету третього віку факультету "Соціаль...
Res --> 1
Свято це завжди добре, отож незважаючи на те, що День людей похилого віку святкували 1 жовтня, у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» для відпочиваючих продовжили і 2 жовтня поважні підопічні прийняли участь у фото сесії, яку провела для них фотограф Гребелюк Ольга.
Сімейні пари виглядали особливо щасливими, адже з їх слів спільні фото мають ще за часів молодості.
А ще в цей день молоді таланти комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» виступили перед пенсіонерами, чим порадували відпочиваючих.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» висловлює подяку за допомогу в організації проведення заходів до Міжнародного дня людей похилого віку директору комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Тимофієвій Ользі та фотографу Гребелюк Ользі.






Чергове заняття для слухачів Університету третього віку факультету "Соціаль...
Метафорічні картки, ізо-терапія. Техніка "Дерево життєстійкості". Шукали в...
30 жовтня 2025 року у відділенні комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю к...
Минулого тижня, на трьох групах факультету, які відвідують 52 студенти, обговорювали...
Осінній бал – традиційна подія, що проходить восени в молодіжних колективах, з танцями, с...
23 жовтня 2025 року мешканці села Іванівка Южноукраїнської міської територіальної громади отримали н...
Шахрайство — одна з найпоширеніших загроз, що особливо часто націлена на вразливі групи населе...
Основні цілі соціальної реабілітації молодих людей з інвалідністю становлять адаптацію – допом...
На цьому тижні розпочав свою роботу факультет «Основи психології» Університету третього...
9 жовтня 2025 року у відділенні комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю комунал...