Проведено прибирання берегової смуги ріки Південний Буг біля с. Бузьке
В рамках проведення обстежень територій Південноукраїнської міської територіальної громади представн...
Res --> 1
07.11.2022 проведено чергове прибирання місця накопичення будівельних відходів вздовж виїзду з Садівничого товариства «Бузьке» в бік с. Бузьке. За підсумками було прибрано 15 кубічних метрів сміття.
Робота з вирішення питання стосовно ліквідації зазначеного місця накопичення відходів проводилась відділом екології, охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин під керівництвом заступника міського голови Сергія Горностая, за результатами комісійних обстежень території громади.
За підсумками проведеної роботи було виявлено власника відходів, силами якого і було проведено ліквідацію місця накопичення у повному обсязі.
Було:

Після прибирання:




В рамках проведення обстежень територій Південноукраїнської міської територіальної громади представн...
Щороку 15 квітня у світі відзначають День екологічних знань. Цю подію святкують щороку з 1992 рок...
6 квітня у сесійній залі відбулося засідання комісії з визначення збитків власникам землі та землеко...
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН спільно з Європейським банком реконструкції та р...
Всесвітній день Землі започаткувала Організація Об’єднаних Націй. Дату - 20 березня &nda...
Що треба для того, щоб наступні покоління в нашій громаді мали змогу милуватися первоцвітами на галя...
Якщо ви вирішили здати макулатуру, ви робите чудову справу! Тому що кожен знає - здача від 60 до 100...
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податково...
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальніс...
До новорічних свят багато людей, в кого є маленькі діти, віддають перевагу придбанню живого хвойного...