Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Програма Україна-НАТО в Южноукраїнську
AA

Програма Україна-НАТО в Южноукраїнську

20.03.2019 в м.Южноукраїнську відбулась зустріч з представниками міжнародного проекту «Україна-НАТО» з соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО та тих, хто звільнився з військової служби.

Відкриття курсів з підготовки фахівців охоронного бізнесу, які будуть проходити  в м.Южноукранську протягом 2019 року, відбулося за участю заступника керівника Програми «Україна-НАТО» Олександри Огороднікової, директора навчального центру ТОВ «Гермес-Юг» Сергія Рязанова, керівника ГО «Ліга офіцерів» Володимира Лукічева.

Мета  Програми  «Україна-НАТО» - це підтримка колишніх військовослужбовців  в інтеграції з професійним ринком праці в сучасному світі. По закінченню курсів слухачі отримають свідоцтва державного зразка з отримання цивільних спеціальностей «інкасатор» і «охоронник 1-го розряду» та сертифікат курсів «Начальник охорони». Бажаючих приймати участь у зазначених курсах зареєструвалось 40 осіб.






 

Читайте також

Відбулись засідання комісії з розгляду проєктів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

18 та 23 березня 2026 року відбулись засідання комісії з розгляду проєктів планів підприємств і...

Грант 5000 Євро  для жінок на створення HoReСa-бізнесу: кав’ярні, пекарні, кафе, ресторан чи креативний простір

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Для кого: участь у програмі можуть взяти жінки віком від 18 років, які проживають в Україні, мають і...