![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/25/news/box3/0a430bc88f2273dc55a72cb7f548d91a.png)
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ...
З біллю та сумом повідомляємо про загибель старшого лейтенанта, командира взводу реагування 2...
Res --> 1
Війна – це катастрофічна подія, яка негативно впливає на всі аспекти життя населення. Крім фізичних руйнувань, війна спричиняє серйозні психологічні травми, такі як тривога, депресія, посттравматичний стресовий синдром (ПТСС), що призводить до серйозних наслідків для здоров’я населення.
Тому громадська організація “Роблю Одесу Здоровою” спільно з реабілітаційним центром “Антинаркотик” здійснюють проект #Одеса_Добра, на території Одеської та Миколаївської областей, метою якого є безкоштовна психо-соціальна допомога для:
Надання психо-соціальної підтримки – важлива складова в управлінні наслідками війни. Наша програма включає заходи, призначені для надання допомоги людям, які зазнали стресу, допомоги з переживання втрат, підвищення рівня резильєнтності, покращення якості життя та підтримки загального психологічного благополуччя. Одеса залишається добрим та тихим містом. Саме сюди перебирається безліч українців, які змушені втекти від наслідків війни. Через це в Одесі необхідно мати можливість надавати своєчасну психологічну допомогу та підтримку населенню.
Психо-соціальну допомогу надають психологи та психотерапевти нашої організації, та наші партнери, які з нами співпрацюють. Наша команда надає безкоштовні послуги консультування та підтримки у різних форматах, включаючи групові та індивідуальні сеанси, а також тренінги з управління стресом та емоційної підтримки.
Команда психологів-волонтерів це:
Наша команда працює безкоштовно та з повагою до кожної людини, яка звертається до нас. Ми віримо, що психологічна підтримка повинна бути доступною для кожного, незалежно від його фінансового стану.
Наш проект – це ініціатива, яка не була б можливою без допомоги волонтерів. До нашого проєкту можуть приєднуватися волонтери які бажають допомогти людям, та не залишатися осторонь!
Ми раді надати допомогу та запрошуємо до нашої команди волонтерів всіх бажаючих.
Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням: https://anti-narkotik.com.ua/uk/blog/novosti/odesa_dobra/
З біллю та сумом повідомляємо про загибель старшого лейтенанта, командира взводу реагування 2...
Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО), яка одержує пенсію через поточний р...
Результати поіменного голосування депутатів Южноукраїнської міської ради VIІI скликання 49 сес...
25.07.2024 відбувся онлайн вебінар на тему: «Ментальне здоров’я. Час турбуватися про себ...
Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства...
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неу...
З початком літа почастішали випадки виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, зумовл...
Станом на 25 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Минулого тижня в Миколаєві відбувся Четвертий очний навчально-інформаційний захід "Громади - ве...