![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
На виконання рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні заходи щодо ліквідації та запобігання виникненню несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Южноукраїнську» управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради надає інформацію про проведення рейдів по ліквідації стихійної торгівлі та кількості складених протоколів за період з 01.09.2019 по 30.09.2019.
У зазначений період проведено 21 запланований рейд відповідно до затвердженого графіку проведення рейдів-обстежень із ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську у ІІІ кварталі 2019 року, в яких прийняли участь представники управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, КП «Служба комунального господарства», департаменту соціальних питань та охорони здоров’я, Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Рейди проводились двічі на день – вранці та ввечері, про що складено відповідні акти, які підписані присутніми членами комісії.
Також, під час рейдів члени комісії роздавали інформаційні брошури торгуючим, щодо заборони здійснення торгівлі в невстановлених місцях, та громадянам міста, щодо небезпечності купівлі товарів на стихійних ринках.
Основними місцями виникнення несанкціонованої торгівлі є: територія біля житлових будинків на проспекті Незалежності, 11-13; територія біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 25; територія біля магазину «Сільпо» на проспекті Незалежності, 35; територія біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 7.
В ході рейдів здійснювався моніторинг кількості торгуючих осіб у невстановлених місцях, кількість займаних погонних метрів торгуючими особами та асортименту товару. Всього у вересні місяці було зафіксовано 685 осіб, які здійснювали несанкціоновану торгівлю, що в середньому становить 33 особи на день, в тому числі:
- 28 осіб на території біля житлових будинків на проспекті Незалежності, 11-13;
- 2 особи на території біля магазину «Сільпо» на проспекті Незалежності, 35;
- 2 особи на території біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 25.
- 1 особа на території біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 7.
Найпоширеніший асортимент товарів складається з овочів, фруктів, ягід, квітів, молочних продуктів, м’яса птиці, яєць.
Протоколів про адміністративні порушення представниками Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області у вересні місяці не було складено.
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...