![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
На виконання рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні заходи щодо ліквідації та запобігання виникненню несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Южноукраїнську» управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради надає інформацію про проведення рейдів по ліквідації стихійної торгівлі та кількості складених протоколів за період з 01.03.2018 по 31.03.2018.
У зазначений період проведено 6 рейдів із 8 запланованих, відповідно до затвердженого графіку проведення рейдів-обстежень із ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську в І кварталі 2018 року (01.03.18, 20.03.18 - рейди не проводились, у зв’язку з несприятливими погодними умовами), в яких прийняли участь представники управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, КП «Служба комунального господарства», Арбузинського міжрайонного управління Держпродспоживлужби. Під час рейдів складено відповідні акти, які підписані присутніми членами комісії.
Основними місцями виникнення несанкціонованої торгівлі є: територія біля житлових будинків на проспекті Незалежності, 11-13; територія біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 25; територія біля магазину «Сільпо» на проспекті Незалежності, 35; територія ринку «Господар» на проспекті Незалежності, 37.
В ході рейдів здійснювався моніторинг кількості торгуючих осіб у невстановлених місцях, кількості займаних погонних метрів торгуючими особами та асортименту товару. Максимальна кількість торгуючих (22 особи) зафіксована на території біля житлових будинків на проспекті Незалежності, 11-13 та (25 осіб) на території біля магазину «Сільпо» на проспекті Незалежності, 35. Найпоширеніший асортимент товар складається з овочів, фруктів, молочних продуктів та м’яса птиці.
Протоколи про адміністративні порушення представниками Южноукраїнського відділення поліції за вказаний період не складалися.
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...