Спільними зусиллями забезпечено оформлення паспорта громадянину під час стаціонарного лікування
Завдяки небайдужості та налагодженій співпраці було успішно оформлено паспорт громадянину України, я...
Res --> 1
Декілька років одним з проблемних питань відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» була відсутність павільйону з тіньовим навісом на території, прилеглій до закладу. Прогулюючись на свіжому повітрі, вихователі шукали вільне місце, де діти могли б перепочити. За несприятливих погодних умов вихованці відділення реабілітації взагалі не мали можливості вийти на прогулянку. І от нещодавно це питання вдалося зрушити з місця.
Трудовий колектив ПрАТ «Юженергобуд» благодійно надав матеріали для відновлення павільйону – цеглу, дошки, цемент, пісок, фарбу для стін. Працівники БМУ ВП «ЮУАЕС» відновили зруйновану стіну, встановлюють лавки. І хоч попереду ще робота по естетичному оформленню тіньового навісу (фарбування, декорування), вже сьогодні хочеться висловити слова щирої подяки всім тим, хто не залишився байдужим до проблем дітей з інвалідністю - трудовому колективу ПрАТ «Юженергобуд», адміністрації та профспілковому комітету ВП «ЮУ АЕС», працівникам будівельно – монтажного управління.
Нехай наша вдячність окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі справи та починання. Щира подяка Вам від дітей, батьків, усього колективу працівників комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська».

Завдяки небайдужості та налагодженій співпраці було успішно оформлено паспорт громадянину України, я...
Сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг відбулося змістовне та практично орієнтоване...
Минулого тижня в атмосфері щирості, зацікавлення та легкого інтригу студент...
Сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг відбулося яскраве та пізн...
15 квітня 2026 року вихованці відділення комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідніст...
До слухачів Університету третього віку комунального закладу «Територіальний центр соціального...
Старіння та вікові зміни — це природний процес, який неможливо зупинити. Водночас сучасний під...
15 квітня у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціального о...
Сьогодні, 14 квітня 2026 року, у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальни...
У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг відбувся черговий заїзд відпочивальників, які прагнуть...