Сьогодні, 06 листопада, поціновувачі української історії зібралися послухати екскурсію про добу козаччини «Історія Бузького гарду». Гостями музею стали учні 7-В класу ЮЗШ № 4 на чолі з представниками громадської організації «Бугогардова Січ українського козацтва».
Науковий співробітник розповіла про зародження й розквіт українського козацтва, про побут і військові здобутки козаків, про визначних гетьманів – засновника Запорізької Січі Дмитра «Байду» Вишневецького, Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького та інших.
Для закріплення нової інформації пограли в історичний квест та подивилися науковий мультфільм «Історія зради. Іван Мазепа».
![](https://picua.org/images/2019/11/07/cefa10562c7244b9b6c5c43109f3c077.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/07/6ec94a2d33f53c50a97043b2882f6939.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/07/e7f868ea600857e3625a18b367ff0ba4.jpg)