![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Станом на 10.11.2022 у місті Южноукраїнську працюють чергові групи в ЗДО №2 Ромашка», ЗДО №6 «Світлячок», ЗДО№8 «Казка» та КЗ «ЦРД «Гармонія».
Вищезазначені заклади працюють відповідно до розпорядження Южноукраїнського міського голови від 07.04.2022 №75-р «Про організацію роботи дошкільного закладу №6 «Світлячок» в умовах воєнного стану в Україні»; розпорядження Южноукраїнського міського голови від 20.07.2022 №187-р «Про організацію роботи дошкільного закладу №8 «Казка» в умовах воєнного стану в Україні»; розпорядження Южноукраїнського міського голови від 22.09.2022 №244-р «Про організацію роботи комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» в умовах воєнного стану в Україні»; розпорядження Южноукраїнського міського голови від 18.10.2022 №283-р «Про організацію роботи дошкільного закладу №2 «Ромашка» в умовах воєнного стану в Україні» де визначено, що прийом вихованців у заклад проводиться за заявою батьків на ім’я секретаря міської ради та довідки з місця роботи (у виключних випадках інформації про місце роботи з контактним телефоном безпосереднього керівника з подальшою її перевіркою).
Відвідування учасниками освітнього процесу дозволяється виключно для певної категорії батьків: одинокі працюючі, оперативний персонал ВП ПУАЕС (обоє батьків), військовослужбовці (обоє батьків), внутрішньо-переміщені особи, інші категорії батьків, які узгоджуються з керівництвом міста за поданням директора (начальника) підприємства, установи, організації.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
28 червня у м. Одеса відбулись громадські слухання «Реформа профільної середньої освіти: Микол...
5 червня Іванівську гімназію відвідала робоча група, яка була створена розпорядженням міського голов...
31 травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної гро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас зі святом останнь...
Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...
27.05.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради&n...
20 травня відбулася нарада міського голови Валерія Онуфрієнка з керівниками ліцеїв м. Южноукраїнська...
Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведе...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведен...