![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/6/25/news/box3/aa9ce0d7bc207b60f54b538620883c70.png)
Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 17 по 22 червня 2024 року
17.06.2024 о 09:30 надійшло звернення від жителя міста про вчинення шахрайських дій щодо нього. Мешк...
Res --> 1
Кримінальна практика свідчить, що здебільшого зловмисники проникають у квартири чи домівки за відсутності господарів. Майже 60% таких крадіжок скоюється за наведенням. Найпростішим способом захисту своєї квартири від посягань зловмисників є встановлення сигналізації службами охорони. На дверях рекомендується ставити замки двох різних типів, що конструктивно відрізняються один від одного: циліндровий та сувальний. Яким би надійним не був замок, є сенс додатково захистити його від висвердлювання. Для цього підійде п’ятиміліметрова броне накладна із гартованого металу, встановлена між поверхнею дверей та самим механізмом. Лицьовані замочні планки замка не повинні кріпитися гвинтами з прорізами для викрутки із зовнішнього боку. Встановіть віконні грати, змініть двері на більш надійні. Не залишайте ключі від дверей квартири у схованках під килимком чи в іншому місці. Виходячи винести сміття, зачиняйте за собою двері. Подбайте про те, щоб сходи на майданчик біля дверей були освітленими. Якщо Ви тривалий час відсутні в помешканні, не варто розголошувати строк своєї відсутності. Доручіть наглядати за квартирою своїм рідним, близьким, тому, кому Ви довіряєте. Попросіть сусідів, щоб вони забирали пошту з поштових скриньок, заходили час від часу у квартиру, вмикали світло, аби створити ефект присутності господарів. Шановні громадяни, будьте пильними. У жодному разі не повідомляйте незнайомцям, що живете самі чи маєте певні заощадження, дорогоцінності та не відчиняйте двері малознайомим людям ,ким бивони не представилися. Що робити, коли Вас обікрали Якщо Ви все ж стали жертвою крадіїв, не заходьте до квартири, адже якщо злочинець і досі там, він не зупиниться ні перед чим, намагаючись втекти. Зверніться за допомогою до сусідів та зателефонуйте до поліції. Не заходячи в помешкання, перевірте, чи немає там сторонніх, наглядайте за квартирою до приїзду працівників поліції. У разі, якщо Ви побачили злочинців і не маєте змоги їх затримати, запам’ятайте їхні прикмети, одяг, марку, номер і колір автомобіля.
17.06.2024 о 09:30 надійшло звернення від жителя міста про вчинення шахрайських дій щодо нього. Мешк...
10.06.2024 о 17:27 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в с. Панкратове біля дільниці, нев...
3 червня о 23:09 до чергової частини відділення поліції надійшла заява з проханням вжити заходи до н...
27 травня о 16:14 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в одну з квартир будинку № 7 по вул...
20.05.2024 о 07:35 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що дружина вчиняє психологічне насилл...
13.05.2024 о 00:07 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що невідомий чоловік вибиває в двері...
6 травня о 12:38 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 54 по вул. Європейській...
29.04.2024 о 15:28 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що по пр. Незалежності, 5 сталася дор...
22.04.2024 о 20:24 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в смт Костянтинівка, чоловік переб...
15.04.2024 о 22:33 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в дворі житлового будинку по пр. Н...