![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
Студенти Університету третього віку комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» 15 жовтня 2019 року мали можливість поїхати до Свято-Михайлівського Пелагеївського жіночого монастиря, який розташовано на березі річки Інгул в глибині ландшафтного парку "Приінгульський" в селі Пелагіївка, Новобузького району, Миколаївської області.
Трьохпристольний храм висотою 47 метрів увінчаний 12-ма позолоченими куполами в хрести вмонтовані грановані дзеркала та надзвичайно красиві кольорові віконні вітражі.
В 1897 році колезький радник Михайло Дурилін і корнет, інженер-технолог Андрій Дурилін, сини купця Ісідора Дуриліна, слідуючи духовному заповіту батька, вирішили побудувати храм в пам'ять про свою матір Пелагею, що рано пішла з життя. В 1904 році храм було освячено. У господарстві є 90 га землі, сад, город, пасіка, худоба. В монастирі проводиться літній табір для вихованців недільних шкіл.
Студенти отримали позитивні емоції та духовне збагачення напевно, кожен прихід до храму є своєрідною зупинкою з Богом, де немає ні проблем, ні переживань, ні часу. Кожен християнин, йдучи до храму Божого, хоче задовольнити власні духовні потреби. Душа, побувавши в такому святому місці, прагне туди знову і знову. Саме у храмі , де постійно лунає молитва, ми маємо можливість очиститися, звільнити себе від тягаря гріховності. Храм по-особливому впливає на людей, змушує жити з іншим сприйняттям світу, з позитивом та вірою.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...