Южноукраїнський міський історичний музей щиро висловлює подяку матері загиблого Героя Валентині Литвин за подарунок музею. За допомогою подарованої меблі в стилі лофт було оновлено постійні тематичні експозиції «Герої не вмирають» та «Слава Бузького Гарду».
Валентина Литвин є матір’ю Олександра Литвина, Героя, що загинув на фронті, захищаючи Україну від російських окупантів. Вона є майстринею, виготовляє унікальні картини, чудові іграшки, різні аксесуари в українському стилі. Також Валентина неодноразово приймала участь у музейних заходах, а саме: майстер-класах з виготовлення ляльок – мотанок, що проводяться у музейній майстерні «Творча галерея» та є учасницею багатьох музейних тематичних виставок.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/11/7/content/58d53c489ec03e83dfa692b7e136d87f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/11/7/content/24c97591378c828d3e681b9af50756b0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/11/7/content/8e042c2cc9c717c4e2db64bb0d1bf6e8.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/11/7/content/c9ec9f66c8769f9459896ab5c1e43bb7.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/11/7/content/f818eda8dd1ce2b7dde62a87d1cf0fe3.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/11/7/content/c0d764a478a1eaf94a0e625af35cbca7.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/11/7/content/7ba3ed588266824cc885031461b0d998.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/11/7/content/1117a9455f1409ee9cd70e661f8a3a42.jpeg)