![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/12/news/box3/cf51b8cbd2dc467f57ce011afb1f8e3e.png)
До уваги ветеранів! Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Res --> 1
20 жовтня, з метою підвищення рівня поінформованості батьків щодо сучасних поглядів на усвідомлене батьківство та підвищення їх рівня компетентності у догляді, вихованні та розвитку дітей, сприяння формуванню основ батьківської відповідальності було проведено вступне заняття на тему: «Сім’я як система взаємодії».
Проблема безвідповідального ставлення до виховання дітей гостро постала у суспільстві, зокрема і в нашому місті. На жаль, батьки часто допускають помилки при вихованні дитини, що в подальшому негативно відображається на процесі формування особистості, саме тому виникла потреба у продовженні роботи Школи відповідального батьківства Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Слухачі Школи дискутували з приводу питання: «Коли ми стаємо батьками?». Відповіді збігалися в одному: батьками ми стаємо поступово, починаючи з дитинства, вбираючи в себе образи поведінки матері та батька. Все своє життя ми - дорослі навчаємось бути батьками. Стаж нашого батьківства дорівнює віку наших дітей. Батьки навчаються і розвиваються разом із дітьми, отримують нові знання, набувають якостей та навичок, необхідних для виховання та розвитку дитини.
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Для пошуку інформації стосовно послуг за програмою медичних гарантій м...
Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих обор...
03 липня в реагування на повідомлення щодо вчинення домашнього насильства фахівцем із соціально...
27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...
Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...
Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...
Організація Об’єднаних Націй з 2015 року започаткувала Міжнародний день боротьби з сексуальним...
Щомісяця в рамках популяризації в громаді послуги патронату над дітьми в приміщенні Южноукраїн...
Фахівці Сервісного офісу у справах ветеранів, який створено у громаді при Южноукраїнському міському...