Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | «Плекатимеш мову – цвістимуть сади» Мовна подорож
AA

«Плекатимеш мову – цвістимуть сади» Мовна подорож

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських державах урочисто прославляють святих рівноапостольних Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності.

В міській бібліотеці для дітей  з нагоди цієї дати організовано мовну подорож. Бібліотекарі розповіли дітям про багаторічну просвітницьку діяльність Кирила та Мефодія і їх учнів. 

Користувачам було цікаво дізнатись про те , що вони підняли освіту і спільну культуру слов’янських народів на високий щабель, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності, фундамент усіх слов`янських літератур.

 

Читайте також

Південноукраїнська бібліотека для дітей відкриває світ цифрової освіти

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

Південноукраїнська бібліотека для дітей, як офіційний Хаб цифрової освіти, започатковує щомісячний д...

У Південноукраїнській бібліотеці для дітей сьогодні панувала особлива атмосфера тепла, творчості та дитячих усмішок, адже до нас завітали вихованці центру розвитку дитини «Сенсорика»!

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

Під час захопливої екскурсії малеча познайомилася з бібліотекою, її книжковими скарбами та дізналася...