![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
З метою покращення надання лікувально-профілактичної допомоги населенню м. Южноукраїнська та підведення підсумків роботи в 2015 р. фахівці ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» 26.01.2016 р. проведено підсумкову медраду. В роботі прийняли участь: Гут С.С, голова постійної комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Мустяца А.Ф. перший заступник міського голови; Гончарова Т.А. начальник фінансового управління Южноукраїнської міської ради;Феофентова Н.П. начальник ВОЗ Южноукраїнської міської ради; Волчко К.Д. головний спеціаліст відділу охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради та спеціалісти СМСЧ № 2.
В доповіді начальника медсанчастини докладно представлено аналіз діяльності закладу, виконання його фінансового кошторису, виконання міських медичних програм, втілення заходів з контролю якості надання медичної допомоги мешканцям м. Южноукраїнська, виконання сучасних медичних технологій лікування і профілактики в СМСЧ № 2. На презентації наглядно показано де проведено поточний та капітальний ремонт приміщень, придбання медичного обладнання і апаратури, зміцнення кадрового потенціалу та охорони праці виробничих процесів.
Фахівці СМСЧ № 2 прагнуть постійно підвищувати ефективність використання наявних ресурсів при максимально можливому зниженню ресурсоємності. Приділяється велика увага інтенсифікації роботи медсанчастини, розвитку матеріально – технічної бази і науково – діагностичного потенціалу, поліпшення кадрового забезпечення. Розвивається профілактична робота, проводяться профогляди, імунізація, санітарно-просвітня робота, поліпшується якість медико-економічних стандартів надання медичної допомоги мешканцям міста. Ведеться пропаганда здорового способу життя, профілактика і боротьба зі шкідливими звичками, проводяться заходи щодо зміцнення репродуктивного здоров'я населення міста. Значна увага надається стану роботи зі зверненнями громадян.
Колектив ДЗ «СМСЧ № 2» виразив щиру вдячність міському голові, депутатському корпусу,фінансовому управлінню за надання фінансової допомоги медичному закладу, фахівцям за участь в роботі підсумкової медради, за співпрацю щодо розвитку медицини міста. Намічені шляхи подальшого розвитку надання медичної допомоги в місті Южноукраїнськ.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...