![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2023/9/7/news/box3/9975c298170507de8f06c59b42422077.jpeg)
Звіт про роботу відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю в 2023 році
Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю є структурним підрозділом комунального закл...
Res --> 1
07 серпня під головуванням секретаря міської ради Олександра Акуленка у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулась нарада щодо підтримки військових, територіальної оборони та мобілізації. Було обговорено зміни до програми щодо організації мобілізаційної підготовки та територіальної оборони в Южноукраїнській міській територіальній громаді на 2022-2026 роки. Виокремлено такі пріоритетні напрями фінансування заходів програми:
За результатами наради вирішено актуалізувати програму відповідно до законодавчих та нормативно-правових актів і викликів та вимог воєнного часу. Надані доручення доопрацювати зміни до програми та винести її на розгляд міської ради.
Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю є структурним підрозділом комунального закл...
В Україні був прийнятий наказ Міністерства внутрішніх справ України щодо порядку видачі вогнепальної...
Добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ) - це воєнізовані підрозділи, сформо...