
У центрі уваги – комфорт школярів
3 липня 2025 року у виконавчому комітеті Південноукраїнської міської ради відбулося робоче засідання...
Res --> 1
З 25 листопада по 10 грудня щорічно проходить всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Головна мета – привернути увагу суспільства до теми насильства та закликати до її подолання. «Насильство – це суспільна тема, а не приватна справа» – саме під цим гаслом закладами освіти організовано та проведено індивідуальні та групові консультації з учасниками освітнього процесу, бесіди щодо подолання проявів насильства, булінгу, конфліктів, лекції з відеопереглядами соціальних роликів з ненасильницького спілкування, флешмоби з командної взаємодії та побудови дружніх відносин у класних колективах. Учні початкових класів створювали соціальні відео та тематичні листівки, учні середніх та старших класів долучились до флешмобу та квестів, тематичних занять щодо толерантного ставлення до людей з особливостями психо-фізичного розвитку. У ЗДО проведено дидактичні ігри з дітьми, виставки дитячих малюнків, заняття щодо прав дитини, тренінги з батьками. У закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти проведено понад 76 заходів, якими охоплено більше 280 здобувачів ЗДО, 2185 здобувачів освіти ЗЗСО, 82 вихованці позашкілля. Фото та відео матеріали акції висвітлено закладами у соціальних мережах, батьківських спільнотах, сайтах закладів освіти та телеграм каналі «Освіта Южноукраїнськ».
Освітні заклади постійно співпрацюють з іншими установами та організаціями, зокрема, працівниками ювенальної превенції щодо підвищення обізнаності про види насильства, роз'яснення правових механізмів захисту; представниками юстиції щодо інформаційної кампанії, спрямованої на запобігання та протидію насильству в інформаційному просторі (кіберпереслідування, використання інтернету з метою маніпуляції тощо), спеціалістами центру соціальних служб.
Фахівці психологічної служби закладів освіти під час акції наголошували на приверненні уваги до питання насильства, наданні інструментарію дітям та дорослим щодо ідентифікації та протидії подібним загрозам. Важливо, аби здобувачі освіти знали як убезпечити себе і уникнути загрозливих ситуацій як в реальному житті, так і у віртуальному середовищі.
3 липня 2025 року у виконавчому комітеті Південноукраїнської міської ради відбулося робоче засідання...
Під гаслом “Грай, співай, відпочивай”працював останній тиждень п...
Швидко спливає час... Ось і промайнув третій тиждень перебування дітлахів міста у таборі “Коти...
З 9 по 14 червня 2025 року в місті Рівне проходять змагання з баскетболу серед команд 9–...
Ось і підійшов до завершення другий тиждень у таборі “Котигорошко”. Цей тиждень дивував...
Кожен день у таборі розпочинався музичною веселою зарядкою та табірною лінійкою. Н...
02 червня 2025 року Південноукраїнський ліцей №1 імені Захисників Вітчизни гостинно зустрів дітей в...
У п’ятницю, 23 травня 2025 року, управління освіти імені Бориса Грінченка в обласному центрі о...
У вівторок, 20 травня 2025 року, представники освітянської галузі Южноукраїнської міської територіал...
20.05.2025 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Пів...