![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/12/news/box3/cf51b8cbd2dc467f57ce011afb1f8e3e.png)
До уваги ветеранів! Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Res --> 1
Проблему поширення наркотиків не можна вирішити лише караючи тих, хто їх розповсюджує. Слід запобігати саме споживанню наркотичних засобів, особливо серед підлітків та молоді. Найменше, що може кожен для цього зробити – більше спілкуватися із членами своєї родини, прислухатися до їхніх проблем те переживань. У зоні ризику перебувають недолюблені та недоглянуті діти. Відсутність з боку батьків інтересу до життя підлітка, бездоглядність, занурення у власні проблеми, уявне безсилля, конфліктна ситуація в сім'ї - все це так чи інакше може сприяти поступовому "відторгненню" підлітка, що шукає можливості самореалізації, розуміння, дружньої участі, визнання.
Батьки мають бути уважними до своїх дітей, обізнані з їх захопленнями і способами отримання задоволення підлітками, повинні звертати особливу увагу на появу в лексиконі дитини характерних сленгових слів, бо сленг свідчить про цікавість дитини до особливо небезпечних синтетичних аналогів наркотиків і психотропів. Батькам слід звертати увагу на всі без винятку зміни, які відбуваються з їхніми дітьми, - від поведінкових до емоційних, від зовнішнього вигляду до сфери інтересів. Це потрібно робити не лише через підозри у вживанні наркотиків, а й для того, щоб мати постійний діалог з дитиною і не давати їй можливості хоча б на мить засумніватись у батьківській увазі й підтримці.
ЧИ можливо повністю вилікуватися від наркоманії?
Все залежить від бажання жити по — іншому. Чудодійних методів, ліків і операцій, які можуть вирішити проблему замість самої людини, не існує. Але без професійної допомоги позбавитися від наркотичної залежності досить проблематично.
Якщо ви стикнулися з цією проблемою, як батьки, як друзі, як вчитель, як лікар,
чи просто, як стороння людина
повідомляйте в поліцію за телефоном 102,
службу у справах дітей – 5-57-90
або до Южноукраїнського міського центру соціальних служб за телефоном 0505549805.
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Для пошуку інформації стосовно послуг за програмою медичних гарантій м...
Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих обор...
03 липня в реагування на повідомлення щодо вчинення домашнього насильства фахівцем із соціально...
27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...
Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...
Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...
Організація Об’єднаних Націй з 2015 року започаткувала Міжнародний день боротьби з сексуальним...
Щомісяця в рамках популяризації в громаді послуги патронату над дітьми в приміщенні Южноукраїн...
Фахівці Сервісного офісу у справах ветеранів, який створено у громаді при Южноукраїнському міському...