20 лютого вся Україна вшанувала День Героїв Небесної Сотні. Цей трагічний день ввійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України.
Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути українцями і за свою Батьківщину.
З нагоди вшанування цього Дня в Южноукраїнському міському історичному музеї провели патріотичну годину. Учні 8 класу ЮЗШ №4 за допомогою фотосвітлин та інсталяції дізналися про трагічні події Революції Гідності та постаті героїв Небесної Сотні, відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках. Багато глибоких та змістовних слів було сказано, основним меседжем яких був заклик довічно пам’ятати Героїв Небесної Сотні.
На заході була представлена нова книга «Южноукраїнськ. Хоробрі серця – 2». Дана книга є продовженням повісті про мужніх, сильних духом, рішучих, відважних, про людей, у яких є велике бажання - відстояти кожен сантиметр української землі, котрі сьогодні зі зброєю в руках на Сході України. Героїв … Героїв сучасності!
![](https://picua.org/images/2019/02/25/09a53edaa2b59a6efffbf714b52977d3.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/02/25/ee0782f39daa2fd991fe96228af6edd5.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/02/25/70b412403103456104e9e872a17233de.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/02/25/db1e03b6c37254f966a80884d7881afb.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/02/25/7c5e12d81c57e59897d8adcdab4c628c.jpg)