![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
12 жовтня 2017 року в переддень світлого Дня Покрови Пресвятої Богородиці у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнськ» пройшов осінній ярмарок, який підготували батьки з дітьми та працівники відділення.
На ярмаркових прилавках розмістилися дари осені: гарбузи, кавуни, яблука, груші, капуста, буряки, виноград, а також різноманітні кулінарні вироби. Всіх присутніх на ярмарку розважали імпровізовані персонажі: Осінь та «молодиці» в українському одязі та хустках.
На осінній ярмарок завітали директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» Антоніна Мартинко, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Южноукраїнської міської ради Алла Дизик, начальник служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради Микола Гопкал та колектив служби, а також вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» на чолі з директором Ярославою Мельник.
Українські звичаї та традиції, відтворені у сучасному світі, відгукуються в нас на генетичному рівні, тож подібні дійства завжди вдаються. А кошти від ярмаркування будуть спрямовані на потреби відділення соціальної реабілітації дітей – інвалідів.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...