![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
10 жовтня 2019 року незадовго до світлого Дня Покрови Пресвятої Богородиці у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» пройшов осінній ярмарок.
На ярмаркових прилавках розмістилися дари осені: яблука, груші, виноград, а також найрізноманітніші кулінарні вироби: торти, пироги, тістечка, печиво. Серед гостей ярмарку, в основному, були батьки, рідні та знайомі наших вихованців. Також на осінньому торзі купували й офіційні гості.
Адміністрація комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» висловлює щиру подяку батькам, педагогам, всім, хто долучився до творення святкового дійства. Окрема подяка управлінню молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, адміністрації ДНЗ «Казка», начальнику СНВО ВП ЮУАЕС Олексію Вікторовичу Соловкіну, інженеру СНВО Євгену Миколайовичу Морозову за організацію музичного супроводу та колоритний український одяг.
Українські звичаї та традиції, відтворені у сучасному світі, відгукуються в нас на генетичному рівні, тож подібні дійства завжди вдаються. А кошти від ярмаркування будуть спрямовані на потреби відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...