Важливе повідомлення для мешканців міста: тимчасове погіршення якості питної води
Шановні мешканці міста, доводимо до Вашого відома оперативну інформацію. У зв’язку з...
Res --> 1
Комунальне підприємство «Грааль» Южноукраїнської міської ради, код ЄДРПОУ: 41340464 має намір змінити тариф на послуги централізованого водопостачання для всіх груп споживачів. Зміна тарифу відбувається за рахунок зростання закупівельних цін на послуги з водопостачання, заробітної плати з нарахуваннями, електропостачання.
Тариф на послуги за водопостачання було прийнято рішенням Южноукраїнської міської ради № 283 від 12.10.2022 року в розмірі 28,09 грн (з ПДВ). Планується підвищення тарифу на послуги з централізованого водопостачання в розмірі 32,18 грн. (з ПДВ).
Пропозиції та зауваження приймаються з 15.03.2024 року до 24.03.2024 року на електрону адресу:lav0511@ukr.net або за номером телефону: +380962300223

Шановні мешканці міста, доводимо до Вашого відома оперативну інформацію. У зв’язку з...
Комісія з ліквідації юридичної особи комунального підприємства «Грааль» Південноукраїнсь...
Шановні жителі селища Костянтинівка! У зв’язку з ліквідацією комунального підприємства &laq...
4 лютого у залі засідань виконавчого комітету Південноукраїнської міської ради відбулася робоча нара...
У сучасних умовах стабільна робота енергетичної системи України значною мірою залежить від відповіда...
У сучасних умовах стабільна робота енергетичної системи України значною мірою залежить від відповіда...
У зв’язку з ремонтними роботами на ТРП-5 29.01.2026 р. з 09.00 до 16.00 буде відключено...
Наразі в державі одним із важливіших та пріоритетних напрямків є виробництво електроенергії. Основну...
Під головуванням першого заступника міського голови Миколи Покрови у вівторок, 20 січня відбулася на...
У зв’язку з аварійними роботами п...