
Запрошуємо бажаючих осіб похилого віку, осіб з інвалідністю доєднатися до лав «Університету третього віку»
Ось і промайнуло літо, дзвоник кличе школярів на уроки, студентів на пари. Територіальний центр теж...
Res --> 1
У зв’язку з настанням холодів та з метою недопущення переохолодження організму бездомних громадян просимо Вас не залишатися байдужими та повідомляти про їхнє місцезнаходження комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» за телефонами 5-55-37, 5-44-54 або звертатися за адресою: б-р Цвіточний 4, кабінети 3, 4. Прийом здійснюється щоденно, крім суботи та неділі: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, у п’ятницю з 8-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00.
У комунальному закладі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» особи без визначеного місця проживання можуть одержати продукти харчування та гарячі обіди. В пункті прийому та видачі речей Южноукраїнської міської організації Товариство Червоного Хреста, який знаходиться за адресою: б-р Цвіточний, 4 бездомні громадяни можуть отримати речі, що були у вжитку (одяг та взуття). Також у місті функціонують дві соціальні палати на чотири ліжко-місця у комунальному закладі «Южноукраїнська міська лікарня» для надання тимчасового притулку бездомним, передусім з числа громадян похилого віку, інвалідів, сімей з дітьми.
З метою виявлення бездомних громадян, які потребують термінової допомоги та надання соціальних послуг поза межами закладів соціального захисту, двічі на місяць здійснюється соціальне патрулювання вулиць міста за участю соціальних працівників комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська».
Тож давайте проявимо своє милосердя та при необхідності допоможемо людям, які по тій чи іншій причині опинилися на вулиці та потребують сторонньої допомоги.
Ось і промайнуло літо, дзвоник кличе школярів на уроки, студентів на пари. Територіальний центр теж...
2 вересня 2025 року у відділенні комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю комунальног...
1 вересня вихованців відділення комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю комунального...
Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків Сергій Жуминський надає послуги мешканцям...
Нещодавно відбувся виїзд мультидисциплінарної команди до селища Костянтинівка. Під час зустрічі меш...
Друге психологічне заняття з новою зміною у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг. Почали з...
Перше психологічне заняття з новою зміною у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг. Знайомил...
День Незалежності України — це свято, яке щороку об’єднує мільйони сердець, нагадує про...
22 серпня у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціального о...
В останні спекотні серпневі дні відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ &laqu...