![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/2/news/box3/c46ba4fc01f2937e13f0da36450463ed.jpeg)
Про надання соціальних послуг вдома
З надання соціальних послуг догляд вдома прийшла розповісти до відділення оздоровчо-реабілітаційних...
Res --> 1
Відродження традицій, обмін позитивними емоціями та досвідом стало головною метою зустрічі людей поважного віку слухачів Університету третього віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Арбузинського району та слухачів Університету третього віку комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська».
Зустріч гостей розпочалася з цікавої екскурсії до Южноукраїнського міського історичного музею на експозицію «Рокам ніколи пам’яті не стерти», присвячену Дню визволення міста Миколаєва від нацистських загарбників навесні 28 березня 1944 року, а також згадали про героїв нашого часу, які загинули в АТО. Хвилиною мовчання ушанували пам'ять героя-земляка Олександра Закерничного.
Продовжили екскурсію меморіальним комплексом воїнам-визволителям. На згадку біля експонатів бойової техніки були зроблені фото.
Далі відвідали відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», де директор Антоніна Мартинко, ознайомила гостей із здобутками та поділилася планами на майбутнє, щодо розвитку відділення.
Після цього розпочалася сама цікава частина нашої зустрічі, яка відбулася в Палаці культури «Енергетик», де слухачі Університету третього віку міста Южноукраїнська та слухачі Університету третього віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Арбузинського району читали вірші, співали пісні, грали у тематичні вікторини та просто спілкувалися один з одним за святковим столом.
З теплими словами до студентів звернулися директори територіальних центрів Мартинко Антоніна Валеріївна та Резніченко Алла Михайлівна.
Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, де люди поважного віку відчули до себе увагу та турботу.
Такі зустрічі за інтересами зближують однодумців та просто людей, адже добрі гостинні традиції, які були між сусідніми територіями, мають бути відновлені.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська висловлює щиру подяку за допомогу у проведенні заходу генеральному директору ВП «ЮУ АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом»
Лісніченку В.А. та директору Палацу культури «Енергетик» Заболотному О.М.
З надання соціальних послуг догляд вдома прийшла розповісти до відділення оздоровчо-реабілітаційних...
Сезонні захворювання, часто викликані вірусами та змінами погодних умов, можуть призвести до незручн...
31 липня 2024 року працівники комунального закладу «Територіальний центр соціального обслугову...
У липні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надан...
Якщо фізична особа, надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на...
З приходом літа подорожі стають відмінним способом отримати нові враження та відпочити від буденност...
У період з 22.07.2024 до 27.07.2024 завідувач відділення соціальної допомоги вдома комунального закл...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Прекрасне завершення зміни літнього табору "Лісова мавка" - поїздка на природу для наповне...
Спочатку сканували настрій та отримували солодкі призи за виконані домашні завдання. Сьогодні баг...