![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/2ce9b6c429683a2aa9b3c53bfde48283.jpeg)
Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна! Даємо покроковий алгоритм
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Res --> 1
Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту 21 квітня 2016 року на базі КЗ ЦРД «Гармонія» проведено семінар-практикум на тему: «Національно - патріотичне виховання дошкільників засобами фізичної культури», на якому були присутні методисти науково-методичних установ, інструктори з фізичного виховання дошкільних навчальних закладів, завідувачі ДНЗ області.
Перед початком семінару гості були ознайомлені з роботою закладу, фотогалереєю із спортивного життя вихованців, переглянули відеофільм, який презентує роботу вихователів та інструкторів з фізичного виховання ЦРД.
З привітанням до учасників заходу звернувся начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради Ю.М. Сінчук. Директор КУ КМОЦ Л.М. Маленька розповіла про роботу дошкільних закладів освіти міста Южноукраїнська. Завідувач ЦРД «Гармонія» Л.А.Левіцька провела екскурсію по закладу з відвідуванням профілактично - оздоровчого центру «Малята - здоров’ята», презентувала роботу із фізичного виховання, організовану в ЦРД.
Учасники семінару переглянули сюжетне заняття з фізичного виховання у І молодшій групі «Пригоди Колобочків» за мотивами української народної казки «Колобок» з елементами психогімнастики та самомасажу за допомогою природних матеріалів (інструктор Старостіна Т.Г.). Із великим захопленням присутні спостерігали за заняттям з плавання у ІІ молодший групі «До бабусі на гостини» на основі українського фольклору (інструктор Арсеньєва Т.Г.), заняттям у старшій групи «Стежинами рідного краю» з використанням елементів методики «Са–Фі-Дансе» та оздоровчих технологій: ароматерапії, психогімнастикі, самомасажу Су Джоку (інструктор НіконоваГ.В.).
На наступному етапі гостям було представлено спортивне свято у старших групах «Ми нащадки славних козаків». Учасники семінару мали змогу вболівати за юних козаків та отримати насолоду, подивившись виступи гімнастів.
Педагоги продемонстрували високий рівень професіоналізму та методичної підготовки, а діти відповіли їм міцними знаннями та вміннями, з такого на перший погляд легкого, але дуже важливого для розвитку і збереження здоров'я предмету – фізична культура.
Кожен з учасників семінару отримав для себе багато цікавого та корисного для подальшого впровадження елементів роботи колег у власний досвід.
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 12 329,3 тис. грн.,...