Модернізація тепломереж: масштабні роботи на проспекті Незалежності
Робочий процес на ділянці по проспекту Незалежності, 33 Г зараз у найактивнішій фазі. Для проведе...
Res --> 1
19 вересня перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Майборода провів засідання щотижневої наради з питань житлово-комунального господарства у якій взяли участь начальники управлінь, відділів, керівники комунальних підприємств, старости Іванівського та Костянтинівського старостинських округів.
Керівники доповіли про напрацювання за тиждень, озвучили плани на прийдешній. Так, завершується підготовка до опалювального сезону, ведуться роботи по прибиранню міста, облагородження клумб, проводяться поточні роботи щодо усунення поривів водопроводу, здійснено підключення водопровідної системи Іванівського сільського клубу, завершується капітальний ремонт ліфтів по вулиці Європейській, 34, завершено капітальний ремонт ГВП по 2-4 мікрорайонах, залишились роботи з вивезення побутового сміття з території об’єкту, на завершальному етапі й капітальний ремонт ТРП-4. Крім того по вулиці Європейській проведено нанесення дорожньої розмітки, продовжується виконання встановлення знаків.
Представники медичних закладів громади зазначили, що збільшилось число скарг на ОРВ та інші застудні захворювання, особливо серед дітей.
Присутня на нараді заступниця міського голови Марія Дроздова акцентувала увагу присутніх на необхідності приведення в належний стан Пунктів незламності, адже не відомо які умови в нинішній ситуації у країні, очікують на людей в холодну пору.
Наприкінці наради головуючий надав ряд доручень керівникам комунальних підприємств.







Робочий процес на ділянці по проспекту Незалежності, 33 Г зараз у найактивнішій фазі. Для проведе...
14 липня за участю начальника Південноукраїнської міської військової адміністрації Івана Кухти та пі...
Літо — це не лише пора відпусток, а й найгарячіший сезон для комунальників. Саме зараз іде щіл...
У зв’язку з плановим оновленням міських комунікацій, на мешканців чекають тимчасові зміни у зв...
Інформаційний лист керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової е...
Робота з модернізації міських комунікацій кипить, і на вулиці Європейській повним ходом іде заміна з...
Літо — традиційний сезон масштабних ремонтів. Наразі роботи на мережах тепло- та водопостачанн...
Підготовка міських тепломереж до опалювального сезону триває в режимі максимальної інтенсивності....
Комунальне підприємство «Служба комунального господарства» Південноукраїнської міської р...
30 червня під головуванням першого заступника міського голови Миколи Покрови відбулася нарада з пита...