Свято Масниця в Університеті третього віку
З 16 по 22 лютого цього року відзначають традиційне українське свято Масниці. Це свято символізує пр...
Res --> 1
Вже традиційно щороку студенти Університету третього віку комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» поринають в атмосферу казки і чарівності, цей рік не став виключенням, саме 16 грудня 2019 року студентам з факультету «Літературний та художньо-прикладне мистецтво» влаштували новорічну фото сесію.
У теплій і затишній атмосфері, де панує дух Нового року, наші студенти відчули себе справжніми моделями та отримали насолоду від професійної фотозйомки. У більшості це був перший такий досвід, вони позували і освоювали фотолокації з захопленням і чудовим настроєм.
Результат – новорічні фото, які стануть радісними спогадами на довгі роки.
Висловлюємо щиру подяку фотографу, професіоналу своєї справи Ксенii Ненужнiй, яка благодійно провела фото сесію, тим самим порадувала наших студентів поважного віку.






З 16 по 22 лютого цього року відзначають традиційне українське свято Масниці. Це свято символізує пр...
До Міжнародного дня рідної мови, який відзначають у світі 21 лютого, у відділенні комплексної р...
Зима проявляє себе у всій своїй красі, але в той же час приносить безліч незручностей, особливо для...
Цього тижня студенти Університету третього віку факультету «Психологія» вивчали ораторсь...
17 лютого 2026 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Через активні бойові дії у різних частинах нашої країни зростає небезпека для нашого життя від вибух...
Як отримати натуральну допомогу в територіальному центрі? У комунальному закладі &...
До Дня закоханих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціал...
У рамках підвищення професійного рівня та з метою впровадження отриманих знань у практичну діяльніст...
Людині, яка вперше в житті потребує допомоги у сфері психічного здоров'я, ду...